GHANBARI

Ghanbari gusto sahibi, zarif, yaratıcılığa önem veren ve özgün olma duygusuyla hareket eden ziyaretçilerini; mobilya, aydınlatma ve dekoratif aksesuar alanlarında sınıfının en iyi markalarıyla buluşturur. İlke edindiği özenli hizmet anlayışı ve sektördeki öncü duruşuyla konuklarına beklentilerinin çok üzerinde bir deneyim yaşatır.

Bugün, insanoğlunun sınırsız hayal gücü doğaya dahi hükmedebilir hale gelmişken, yaşam alanlarını oluşturabilmeleri için yalnızca ürün tedarik edebiliyor olmanın yetersizliğine inanıyoruz. Ghanbari için yaşam alanları tasarlamak demek, kusursuz evrenin estetiğiyle harmanlanmış hayallerin ve arzuların hayata geçirilmesidir.

Bu anlayışla yola çıkarak mütevazı parçalardan, en lüks yaşam tarzlarına cevap verebilecek markalarla dolu portföyümüzü müthiş bir keyifle oluşturduk. Her bir markamız kusursuz işçiliğin temsili; en küçük detaya dahi verdikleri önemle, alternatifleriyle kıyaslanamaz özendelerdir.

Ghanbari’ye yarının antika parçalarını seçtiren, bu mükemmeliyetçilik tutkusu ve ziyaretçilerimizin fikirlerimize duyduğu hayranlıktır.


E. 1987

TARİH29 yıl önce çerçeve sektörüne giriş yaparak attığımız adımla başlayan yolculuk; mobilya, aydınlatma ve dekoratif aksesuar alanlarında a'dan z'ye hizmeti yeniden tanımlayan kapsamlı bir projeye dönüştü. 1987 yılında Ghanbari'yi kuran Sayın German Ghanbari; mimar, müteahhit ve otel sahiplerinden aldığı talepler doğrultusunda, şirketi bugünlere; İstanbullu bir çerçeve ithalatçısından, uluslararası tanınan lüks marka seçiciliğine taşıdı.

Bugün, German Ghanbari, yaşam alanlarınız için eşsiz parçaları toplamak için tüm dünyada durmadan, yorulmadan dolaşıyor. Başında olduğu ekibiyle birlikte, yalnızca alanlarında en iyi olan mimarlar, müteahhitler ve otel sahipleriyle iş birliği yaparak birinci sınıf markaların ürünlerini seçiyor.


FELSEFE

Ghanbari’nin dünden bugüne evrensel olarak kabul edilmiş ahlak kurallarıyla çerçevelenmiş profesyonellik tablosunun yansıttığı en benzersiz renk; işine duyduğu tutkunun kusursuzluğu...

30. yılımıza yaklaşırken, Ghanbari isminin insanlarla bağ kurabilen, onlarla iyi niyetler üzerinden laflayabilen, gerçek ilişkiler üzerine kurulu bir marka olarak anılması önümüzde uzanan yolda bizi her gün biraz daha ileriye taşıyor. Sunduğumuz hizmet, misafirperverliğimizin, anlayış disiplinimizin ve doğal bir iç güdüyle ortaya çıkan ahlaki değerlerimizin en yüksek ifadesi.

Ghanbari özetle; karşılıklı saygı, ortak dünya görüşü ve modern işletme anlayışı ile esnaf gelenekleri arasında ortak bir gustoda buluşmuş üçlü, çok güçlü bir bağdır.


HİZMETLER & DANIŞMANLIK

Motivasyonumuz; ziyaretçilerimizi ağırlamak, onları anlayabilmek ve hak ettikleri hizmeti sunabilmektir. Mimarların ve iç mimarların ihtiyaçlarını, tasarım dünyalarını tam olarak anlayabilmek için düzenlediğimiz toplantıların ardından, markamıza özgü sunum becerilerimiz ve danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde tüm misafirlerimiz ve iş ortaklarımız için benzersiz çözümler sunarız.


HAZAR

1987 yılında German Ghanbari tarafından kurulan Hazar Grup; mobilya, aydınlatma ve aksesuar odaklı bilgi birikimini aktarmak için yenilikçi ve araştırma odaklı bir yaklaşım benimsemiştir. Şu anda Christopher Guy, Munna, Ginger & Jagger, Reflex, Longhi, Boca Do Lobo, Koket, Delightfull gibi 150'den fazla markanın küratörlüğünü yapan Hazar’ın iş disiplini felsefesi German Ghanbari'nin yöntemleri ışığında oluşturulmuştur. Hazar ekibi ayrıntılara, günlük organizasyon ilkelerine, sıkı çalışmaya ve konukseverliğe verdikleri önemle, iş ortaklarını ve konuklarını en iyi şekilde temsil edebilmeye odaklanarak çalışır.


Hesabınız yok mu?

KAYIT OL